Kısa Bir Mola, Teknoloji

Google Play Hediye Kartları GameYardım’da!

Google Play Card

TL VE USD Google Play Hediye Kartları GameYardım’da!

 

Google PlayiTunesSteamMint Card

 

GameYardim Güvencesi ile Google Play, Steam Cüzdan Kodu, iTunes, Mint Card, Karma Koin Ön Ödemeli Kartları Ucuz, Hızlı Satın Alabilirsiniz. E-Pin kodları 7/24 otomatik olarak anında teslim edilmektedir. Yani gece gündüz farketmeksizin anında beklemeden satın alabilirsiniz.

Google Play hediye kartları kredi kartı veya mobil ödeme gerektirmeden Google Play’de alışveriş yapmanızı sağlayan kartlardır . Bu kart sayesinde oyun ve uygulama dışında kitap ve dergilerde satın alabilirsiniz . Bu kartlar tek yüklemeliktir.

Bu kartların 25 TL, 50 TL ve 100 TL olmak üzere 3 çeşit versiyonu bulunmaktadır. Satın aldığınız kodu, ister Google Play isterseniz de bilgisayar üzerinden yükleyebilirsiniz. Google Play Hediye Kartı sayesinde sadece oyun ve uygulama değil, kitap ve dergi de satın alabiliyorsunuz. Bu kartı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman kullanabilirsiniz

 

 

Google Play Store da kullanabileceğiniz hediye kartlarını isterseniz kendiniz kullanabilir, isterseniz de hediye olarak alabilirsiniz.

Google Play Store uygulamasından yüklemek için,
1. Google Play Store uygulamasını açın.
2.  Menü simgesine tıklayın.
3. Kod Kullan veya Redeeme tıklayıp kodunuzu yükleyin.

Bilgisayarınızdan yüklemek için,
1. play.google.com/redeem adresini ziyaret edin.
2. Kodunuzu girin.

Google Play Hediye Kartlarını 7/24 GameYardim’dan satın alabilirsiniz. 100+ Ödeme Yöntemi ile Google Play Hediye Kartları sizi bekliyor.

 

Ucuz Google Play Satın Almak İçin Tıklayın

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir