Home » Ürün JC PLANET 300 C-Coin

JC PLANET 300 C-Coin

(3 Yorumlar)
Yorumunuzu yazın

JCPLANET C-COİN

Jc PlanetÜrünlerini Ucuz, Hızlı Satın Alabilirsiniz. E-Pin kodları 7/24 otomatik olarak anında teslim edilmektedir. Yani gece gündüz farketmeksizin anında beklemeden satın alabilirsiniz.

‘ GAME YARDİM ‘

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLER..

Stokta yok

JC PLANET C-COİN Yükleme Nasıl Yapılır..?

 

JC PLANET C-COİN Yükleme..!

Öncelikle oyunun resmi websitesini açıyoruz ve üye girişi yapıyoruz: https://www.jcplanet.com/

Üye girişi yaptıktan sonra üstteki menüden “JC COIN” seçeneğine tıklıyoruz.

JC COIN” seçeneğine tıkladıktan sonra.. Açılan Sayfada Altta “EPİN” Yazan Yere Tıklıyoruz.

Bu sayfadaki boş kutuya satın aldığımız E-Pin Kodumuzu yazıp “Next” butonuna tıklıyoruz. Bir sonraki sayfada işleme onay verip yüklemeyi tamamlıyoruz.

JC PLANET OYUN BİLGİSİ..

Bildiğiniz üzere; Joymax ve JC Planet firmaları ortaklaşa server’lar açtılar. Bu server’lardan ilki, Ağustos 2016’da Silkroad-R’de açıldı: Ephesus. İlk açıldığında 90 cap olan server, son birkaç aydır 100 cap’e yükseltildi bile. Ocak 2017’de ise iSRO’da 90 cap bir server açtılar: Aeolus.

Oyuna Joymax veya JC Planet üyeliğiyle girebiliyorsunuz. JC Planet üyeliğiyle girenler daha kârlı. 100K SP, D1-D9 sun +5 silahlar veriliyor direkt olarak. Joymax üyesi olanlar silk, JC Planet üyesi olanlar coin kullanıyor. Silk ve Coin ücretleri hemen hemen aynı.

iSRO ve Silkroad-R’de 1 yıldır VIP sistemi var. Aylık yüklediğiniz Silk ve Coin miktarına bağlı olarak, o ay için çeşitli kademelerdeki VIP statüsüne sahip oluyorsunuz.

Türkçe dil desteğine de sahip olan Silkroad R, Eski Asya ve Avrupa arasındaki kültürel ve ekonomik ticareti yansıtan ama unutulmaya yüz tutmuş görkemli tarihi ve maceraları konu almaktadır. 

Oyun içerisinde iki ırk bulunmaktadır. Bunlar; Avrupa ve Çin. Çinliler, savaşçılar ve büyücüler olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Silah kullanma konusunda gelişmiş yeteneklere sahip olan bu ırk, hem grup hem de tek başlarına savaşmak için yeteneklidirler. Avrupalılar ise grup şeklinde oynamaya daha yatkın bir ırktır. Çinliler gibi tek başına gelişemez, grup ile birlikte karakter gelişimlerini tamamlayabilirler.

Silkroad Online’de ihtiyaç duyduğunuz her şeye  Game Yardim’ın benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

JC PLANET 300 C-Coin için 3 inceleme

  1. By_Karizma

    “Baba Yorgun fazla söze gerek yok..! Dene Kendin gör kaliteyi.”

  2. Neco

    “En iyi fiyat, komisyonu en düşük ve en güvenilir site olduğu için tercihim gameyardım.”

  3. davut1907

    “Hem fiyat olarak hemde hız olarak en güzel sikroad online sitesidir. %100 güvenilir ve daima oyununcunun yandında olan adam gibi site.”

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir